| AntipaticuPreasfant a întrebat:

Ipocrizia Feminina
Partea I
De ce atunci cand barbatii vor sa faca dragoste, femeile refuza invocand motive precum: ma doare capu, numai la asta te gandesti etc., ei rabda iar atunci cand femeile vor si barbatii refuza din cauza oboselii, ele urla?
Dovada ca multe femei sunt ipocrite!

12 răspunsuri:
| cossmy a răspuns:

Cititzi aici va rog, toti cei care raspundeti si cel care a postat intrebarea...si o sa va lamuritzi;) http://www.roportal.ro/discutii/topic/16431-totusi-barbatii-au-dreptate/

| Bellatris a răspuns:

Sa inteleg ca ai declansat un mic razboi al sexelor. Dar stii ca oricat v-ati contrazice, tot vor exista astfel de cazuri. Dar hai sa nu generalizam.

| ioanadanny a răspuns:

Barbati sunt cei ipocriti pentru ca nu pot intelege.imposibil ca un barbat sa refuze sa faca ceva cand vrea femeiawinking

| ioanadanny a răspuns:

Chestia cu obositul e sa impresioneze femeia ca si el o poate refuza.de unde stii tu ca toti barbati refuza cand ei stau si se gandesc numai la sex?

| ioanadanny a răspuns:

Rrrr depinde in general de barbat.sa zicem ca 90 la suta dintre barbati le prinde bine cand vin de la munca si restul 10 la suta se satisfac la munca cu alta femeiehee hee

| ioanadanny a răspuns:

Scuze tu ai zic ca barbatul vine de la munca nu deci e normal sa aiba o situatie financiara.tot tu ai zis ca pe femeie o doare capul.o doare capul din cauza copiilor, stresului de acasa deci e logic ca gateste.si faptul ca femeia are grija de casa nu inseamna ca e ipocrita.acuma serios de cate ori domnule senior nu ti-ai inselat iubita sau nevasta? imposibil sa zici ca nu deoarece asta e la ordinea zileihee hee

| ioanadanny a răspuns:

Rrr scuze ca te contrazic dar raspunsurile tale la intrebarile de pe TPU cam lasa de doritbig grin dovada clara e ca esti barbatul ipocritwinking

| enverhoxha a răspuns:

Nu sunt ipocrite, sunt capricioase şi imature. Trebuie să le înţelegi: seamănă cu copiii. Într-o societate raţională, n-ar avea drepturi cetăţeneşti, n-ar vota (ghici cine l-a ales pe Hitler!), n-ar conduce maşina, n-ar umbla singure pe străzi, soţii le-ar aplica pedepse corporale etc.
Aşa e în Arabia Saudită, o naţiune mult mai înţelept organizată.

Răspuns utilizator avertizat