| antonelk a întrebat:

Isi poate da seama dr ginecolog cand o fost ultimu contact sexual? Cum?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca ai avut contact sexual in ultimele 48 de ore poate vedea sperma in vagin. Altfel nu isi poate da seama.

| psiholoaga a răspuns:

Ginecologul nu e acolo ca sa te critice sau sa isi dea cu parerea despre viata ta sexuala. Il platesti pentru un serviciu profesionist. Daca ii ascunzi unele chestii, s-ar putea sa fie importante pentru a determina diverse afectiuni. In plus, consultul e confidential. Cu 48 de ore inainte sa mergi la consult NU AI VOIE sa ai contact sexual vaginal sau sa faci spalaturi vaginale.

| M.J. a răspuns:

Nu stiu daca isi poate da seama de asta, dar daca da, numai el stie

| Antonimu a răspuns:

Sperma? in vagin? dar prezervative nu exista? straight face

| yadora a răspuns:

Tragandu-te de limba ca sa afle cand o fost ultimul tau contact....Pai daca nu ai spui tu si normal ca te si speli dupa contact cum mama masii sa ghiceasca asta.....in ce!

| princess92 a răspuns:

Nu poate spune ziua cand s-a intamplat. din cate stiu eu. dar poate spune daca contactul sexual a fost recent...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Doctorul ginecolog îți dă seama că ai avut un contact sexual cu condiția să nu te speli în interior și să mergi în primele ore după raport.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa mirosrolling on the floor