| anonim_4396 a întrebat:

Iti poate spune cineva ca te iubeste mult si sa nu fie adevarat?

11 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, din pacate exista multe persoane prefacute care mint ca iubesc pe cineva doar pentru ca au un interes, vor sa isi atinga scopul in legatura cu ceva... dar desigur ca poate fi si adevarat, se poate ca cineva sa te iubeasca cu adv, insa nu uita ca faptele sunt cele care conteaza.ca sa stii daca te iubeste nu asculta vorbele, ci faptele, dupa felul cum se poarta cu tine, iti poti da seama daca cea ce spune este si ceea ce simte...

| Silvia a răspuns:

Da, si eu i-am zis lu` unu ca il iubesc ca sa imi dea o foaie in ora de desen cand imi uitasem blocul acasalaughingChiar daca i-am zis, asta nu insemna ca e adevarat.big grin

| marsy a răspuns:

Dea. poate sa spuna sh sa nu fie adevarat. cel mai potrivit ar fi sa demostreze

| Betty18 a răspuns:

Da se poate...de exemplu baietii zic te iubesc si la prima a 2a intalnire...

| vykkusor a răspuns:

Da poate sa-ti spuna, de aceea ai grija in cine ai incredere, incearca sa cunosti persoanele indeajuns.De multe ori increderea in astfel de oameni iti aduce numai necazuri.

| Amrita a răspuns:

Bineinteles! Si de aici pornesc mai multe ipoteze.Cateva sunt mentionate in celelalte raspunsuri.Acum tu decizi daca te iubeste sau nu atat de mult...

| sunny a răspuns:

Poate, deseori sunt doar cuvinte.cind iti spune ca te iubeste trebuie sa simti ca zice din suflet si din toata inima.nu e greu, se cunoaste fara sa faci eforturi. celmai bine se vede daca te iubeste cind iti arata prin fapte. ti-as spune mai sigur daca as sti povestea voastra de dragoste

| justneed a răspuns:

HE HE big grin mananci calule ovaz?!rolling on the floor cam asa suna intrebarea tahee hee big grin

| cristina_4037 a răspuns:

Da, si sa te faca sa crezi ca el chiar te iubeste. Asta inseamna ca are un interes pentru tine. Vrea ceva de la tine.

| cristina_4037 a răspuns:

Sau, sa fii pus vreun pariu ca poate sa te faca sa iti placa de el, ca se poate combina cu tine. Sau pur si simplu ca sa te faca sa te simti bine.

| unromandestept a răspuns:

Te Iubesc, Te Iubesc, Te Iubesc mult mult mult! Repeta i cuiva de multe ori lucrul acesta si va ajunge sa o creada dar intr un final nu sunt decat cuvinte! Adevarata dragoste trebuie sa fie simtita si intarita prin fapte! Domnisoara Crissa vad ca a facut referire si la interes si a spus o de parca ar fi si ceva rau neaparat! Hai sa lasam un pic masca ipocriziei si sa recunoastem ca si intr o relatie ca si in viata de zi cu zi toti avem un interes mai mare sau mai mic(dar asta e o cu totul o alta discutie)