| justifyme a întrebat:

Iubesc 2 baieti. se completeaza
alex frumos, fidel, sincer, bogat, destept, imi face cadouri si imi spune te iubesc
dany frumos, destept, mai se,, joaca", adica imi arata ca ma iubeste si mai e si glumet si asta imi place la el
alex e departe de mine si dany e coleg cu mine... ce sa fac? repede! dau funda la primul raspuns!

Răspuns Câştigător
| MindExplode a răspuns:

Dany clar dupa parerea mea mie mai mult imi plac baietii glumeti dar depinde ce iti place tie deci eu il recomand pe dany.happy

13 răspunsuri:
| Papusik a răspuns:

Alex e bogat? Chiar conteaza asta?
Dany e mai aproape.
Relatiia cu Alex nu stiu daca o sa dureze mult pentru ca dupa cum ai zis e departe de tine.
Ar fi bine daca l-ai alege pe Dany.
Dar asta e la alegerea ta. Eu doar mi-am spus parerea.

| Nicky29 a răspuns:

Iubesti doi baieti eu cred ca nu despre iubire este vorba.Nu stiu ce varsta ai si cum sa iti explic dar iti voi spune avantajele s dezavantajele unei relatii la distanta si unei relatii care este mai aproape.
Imediat ce il vei alege pe unu din ei in defoavoarea altuia vei ajunge sa il iubesti pe cel ales si sa uiti de celalt apoi cand te vei certa vei regret ca nu ai fost cu celalt.
Daca il alegi pe alex te vezi mai rar cu el dar iubirea voastra se va purta la distanta, daca sunteti copii cu varste de pana la 16 ani unu dintre voi poate sa il insele pe celalt sau sa nu il iubeasca asa de mult pentru ca a trecut o mica perioada in care nu v-ati vazut.
In schimb daca il alegi pe dany o sa te vezi mai des si mai mult cu el.

Alex iti face cadouri pentru ca are bani si are de unde si se poarta frumos cu tine ca te vede mai rar decat dany.Eu zic ca in viata asta care o ai poti sa fi cu alex o perioada si apoi daca te certi il iei pe dany.
Daca as fi in locu tau as alege ce m-ar interesa cel mai mult la un baiat sau pur si simplu pe dany pentru ca te vezi ma ides cu el.

| BeHappyForMe a răspuns:

Dany zic eu este si langa tine si na daca zici ca iti place ca " se joaca", dar si tu te cam "joci" cu amn2 trebuie sa te hotarasti si sa ramai cu unu.

| Infernia a răspuns:

Alex cred eu happy

| DanielJackson a răspuns:

Cuvantul bogat... tine minte,,bogat" inseamna mai mult,deci e valabil si la iubite,dar cuvantul bogat insine e un cuvant problema, sub bogat se ascund de cele mai multe ori multe cuvinte urate. Alegerea iti apartine, banii sau viata?!

| justifyme explică:

Am sa-i dau sansa lui dany! mersi mult si va iubesc. mai dati-mi comm-uri si dau funda

| Deni7 a răspuns:

Alex...bogat? asta nu ar trebui sa conteze.
Decizia iti apartine.Tu alegi pe cine iubesti mai mult.Nu ar trebui sa te influenteze nimeni.Conteaza doar sentimentele tale si in rest nu aculta pe nimeni. Daca cineva te sfatuieste, asculta-i sfatul, dar nu te lasa influentata.
Dar trebuie sa fii si tu sigura ca il cunosti bine.
Adica uneori (de cele mai multe ori) aparentele inseala.La asta trebuie sa ai grija.

| Secretkkk a răspuns:

Mai citeshte odata intrebarea care ai dato...
fii atenta, singura te-ai dat raspuns la intrebare...deamu se vede la care tii mai mult!:p

| Secretkkk a răspuns:

Mai citeshte odata intrebarea care ai dato...
fii atenta, singura te-ai dat raspuns la intrebare...deamu se vede la care tii mai mult!

| BuddyBreakThough a răspuns:

Cred ca stii ca relatziile la distanta nu prea dureaza.in unele cazuri din potriva...dar gandestete...care iti arata mai mult ca ie iubeste si de care esti tu mai atasata?

| αℓιѕѕα a răspuns:

Bogat? nu conteaza asta.eu zic mai bine danyhappy

| mihaiulik a răspuns:

Alex...

| NyKu_6451 a răspuns:

Dany nu conteaza bani sa stii oricum daca va iubiti treceti peste toatehappy