| Sunrize9000 a întrebat:

Iubesc o fata... am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine dar mi-a zis ca nu poate ca dupa aia daca ne certam nu o sa mai fim prieteni, in concluzie mi-a zis ca nu poate sa se fie cu mine ca dupa aia ne stricam relatia de prieteni.
ajutati-ma cu sfaturi. ce sa'i spun sa se razgandeasca.

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Poate ca are dreptate intr-un fel nu? S-au poate a vrut sa fie draguta si ca sa nu te refuze a bagat asta cu cearta...mai las-o o perioada, incearca sa fii dragut tot timpul, apoi sa te duci cu un trandafir rosu in mana sa-i zici ca e o particica din inima ta care ii apartine! Si poate ca isi va schimba optica! bafta!

2 răspunsuri:
| justitiarul a răspuns:

Inseamna ca in inima ei te vede doar ca pe un prieten,iar tu nu trebuie sa fortezi lucrurile.
Si are dreptate! Daca relatia de dragoste dintre voi nu va merge o sa o stricati si pe cea de prietenie.N-ar fi pacat?
Ramai langa ea ca prieten si poate,cine stie, va descoperi in tine acel "ceva"care sa o faca sa se indragosteasca de tine!

Exista un utilizator pe acest site, a carui casa a ars in urma cu aproximativ doua saptamani!//...ina-2.html
Il poti ajuta si tu depunand un leu,sau cat iti permite buzunarul, in conturile ce le gasesti la acea postare. Ajutandu-l, putem dovedi ca suntem toti pentru unu! Multumesc!

| aaalexutza a răspuns:

Spune-i ca chiar daca o sa va despartiti o sa fiti prietenii ca si inainte inca mult mai apropiati smug si cine stie poate o sa aiba apovestea de dragoste cu tine la care viseaza toae fetelesmug funda?