| nuam a întrebat:

Iubesc o fata cu care am fost impreuna timp de o luna, dar dupa o cearta un pic mai grava ne-am despartit. Ea mi-a spus acum ca il iubeste pe fostul si ca il iubea si atunci si ca poate imi va mai da o sansa daca nu se va impaca cu el. Mi-a zis ca 99 la suta sanse sunt sa nu se impace pentru ca el nu va accepta.In timp ce noi eram impreuna ea vorbea cu el, nu el o cauta pe ea ci invers.Fostul ei prieten e un prieten de-al meu si din cate am auzit la el nu are de gand sa mai aiba treaba cu ea.Mai mult un cunoscut nu chiar pireten in fine. Dupa cate am vazut sufera dupa el si eu dupa ea. Ce sa fac? O iubesc si nu o pot uita.

Răspuns Câştigător
| toxik a răspuns:

Este greu sa faci pe cineva sa se indragosteasca de tine,in timp ce persoana respectiva este atrasa de altcineva. in cazul de fata ce poti sa faci este sa vorbesti cu ea, sa o faci sa inteleaga ca nu va m ai fi impreuna cu fostul, si ca tu o vei ajuta sa il uite happy succes :*

6 răspunsuri:
| toxik a răspuns:

Nu are rost sa te ti mereu dupa ea. ai incercat odat, de doua ori, de 9 ori. dar nu poti zsa continui mereu asa happy. deschide pentru ultima oara subiectul despre voi doi, si sa-ti spuna verde in fata ce gandeste. daca vrea sa fiti impreuna sau nu.pentru ca nici tie nu-ti place ca ea sa-si bata joc de tine si sa faca din tine ce vreawinking. iar daca ea te ia cu vrajeli si spune ca daca nu se impaca cu fostul atunci ramane cu tine,atunci cel mai bine ar fi sa o uiti, pentru ca ea tine la ala, nu la tine. succes inca o data happy

| toxik a răspuns:

Bineinteles ca daca nu se impaca cu ala,la bal o sa vrea sa fie impreuna cu tine. si tu daca ai fi mai destept ca ea, ai refuza-o de data aceasta. sa-i dovedesti ca tu nu esti fraierul ei, si ca nu face din tine ce vreawinking

| toxik a răspuns:

Npk :0

| nuam explică:

Astazi cand am vorbit cu ea a zis ca trebuie sa imi zica ceva cand se trezeste.Mi-a dat mesaj sa intru pe mess (la telefon nu stiu de ce nu vroia sa vorbeasca), dar a zis ca a uitat ce a vrut sa imi zica.A zis ca e vorba de noi doi si am intrebat-o daca e de rau si a zis ca nu.Acum am intrebat-o daca si-a amintit si nu mi-a raspuns pe mess. Dupa ce i-am scris sa imi trimita sms sau sa ma sune cand isi aminteste a iesit.

| nuam explică:

De o luna si ceva incearca sa se impace cu fostul ei prieten inca de cand cica eram impreuna.A zis ca daca nu se va impaca cu el (si crede ce nu)s-ar putea sa o mai vad daca sunt de acord cu asta.Binenteles eu i-am zis ca sunt de acord.Nustiu cand o sa ne intalnim undeva cum o sa reactioneze.Vineri s-ar putea sa ne intalnim la balul bobocilor unde a zis ca si ea merge.Am vorbit cu ea de treaba asta, dar nu stiu zau ce va fi acolo.

| nuam explică:

Voi vedea eu ce voi face si ce va fi.Mersi oricum pentru raspunsuri.