| cata292 a întrebat:

Iubesc o fata dar nu o pot cuceri cum procedez?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| kidomw a răspuns:

Ii spui direct ce simti daca altfel nu merge si vezi ce spune, nu ai nimic de pierdut.

| AnnaS98 a răspuns:

Fiindu-i prieten. macar cunoaste-o, las-o sa te cunoasca si tot restul. stii cat de simplu e sa transformi o relatie de prietenie in una amoroasa? incearca! daca nu, e pierderea eiwinking bafta! funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi romantic si arata'ti dragostea fata de ea.

| Stefffanutzzzz a răspuns:

Spune.i tot ce simti pentru. ea in fata nu pe facebook mess si alte retele de socializarewinking

| Ramona1 a răspuns:

Daca ea nu te place, e degeaba.Lasa lucrurile asa,nu le inrautati mai tare. Poate simte ca ai ceva pentru ea si ar accepta o prietenie cu tine doar asa, iar tu in timp poti sa te simti foarte atasat de ea incat sa suferi mult. Dragoste cu sila nu se poate, stii si tu.