| anonim_4396 a întrebat:

Iubesc o fata dar nu stiu dacă ea ma iubeste ce sa fac

4 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Intreab-o.Spune-i ca tu o placi si ca ti-r place sa aveti o relatie.Vezi ce zice.

| Awesom a răspuns:

Primul pas pe care trebuie sa-l faci este sa le intrebi pe prietenele ei daca ea vorbeste de tine in anturajul lor.Dar nu trebuie sa le spui de ce intrebi asta pentru ca esti curios. Apoi daca vezi ca te place si vorbeste cu ea si invit-o la un suc in oras insa spune-i ca e o intalnire, nu ca iesiti ca amici sau prieteni. Apoi incearca dupa cateva intalniri.Sa speram ca nu esti foarte timid si cand o vezi tremuri si iti pierzi cuvintele.

| Dielly a răspuns:

Primul pas e sa vorbesti cu ea intr-un mod mai mult ca amici. ca ea sa prinda ideea. Dac esti timid si nu-i poti zice in fata sau direct ca o iubesti. vorbeste cu ea frumos, fa`i komplimente.cadouri si o sa vezi cum o sa-i stirnesti sentimente de simpatie. Si mai apoi zii in fata ca simti ceva pentru dinsa. Osa vezi ca no sa te refuze.Dar fii atent sa nu te displace sau sa sature de tine pina peste cap. Uneori o poti suna citeva zile la rind iar apoi nu-i atrage atentia deloc. O sa vezi ca ea va face primul pas. Sper ca te-am ajutat Bafta :*

| Ralucush123456 a răspuns:

Intreab-o pe cine place si spune-i ce simti e usor hai spune-i daca se comporta frumos cu tine te place dar daca se comporta ciudat cu tine e tot una spune-i ce simti nu te lasa batut.