| XANDER_9023 a întrebat:

Iubesc o fata dar si ea ma iubeste doar ca in fata ne zicem, ca nu nen iubim? ce sa fac

Răspuns Câştigător
| PussyfootMissSuicide a răspuns:

Spune. i!
insa daca nu ai tupeul, incearca macar sa. i zambesti si s aincerci s avorbesti cu ea cald.sa.si de. a seama ca e bogata sentimental din partea tabatting eyelashes
dupa ce iti va zambi si ea, si vei avea tupeul de a recunoaste ca de fapt o iubesti, stiti voi ce sa faceti mai departe :*
BAFTA>big grin

6 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Incearca sa te dai la ea love struck
Sa-i faci anumite complimente si sa fi cat mai dragut astfel incat sa te indrageasca! dar sa nu incerci sa-i zici ca nu-l iubesti daca vine vorba despre chestia asta pentru ca atunci si ea va proceda la fel!

Iti urez succes kiss

| valy1233 a răspuns:

Oare ce ai putea sa faci?
sa ii zici omule!

| GenEu a răspuns:

Cati ani are / ai?
Daca amandoi sunteti cam de acceasi varsta (dupa cate pot observa, tu avand cam 13, 14, 15 ani), nu-ti face griji asa se manifesta iubirea la varsta voastra.
Imi amintesc cu drag zilele de generala in care baiatul facea pe "dracu' in 4" doar sa enerveze fata, dar in sinea lui placand-o.
Succes!

| AlexT94 a răspuns:

Sa iti dai ochelarii de soare jos cand faci poze, cocalarule ***

Ai tupeu, arata`i ca o iubesti laughing
Nu ai, asta e, stai si sufera!

| Sonny a răspuns:

Zii ca o platesti daca iti zice ea prima! big grin

| XANDER_9023 explică:

Da multumesc tuturor pentru sfat sui nu sunt niici cocalar si nuci fata tupeu dar nu stiam ce sa fac dar multumesc