| Allex7 a întrebat:

Iubesc o fata foarte mult uneori ziua ma gandesc intr-una la ea si parca sunt nebun asa nu vreau sa par chiar asa de *obsedat* o iubesc mult si nu stiu cum sa fac sa nu fiu chiar asa de nebun. Mi-e frica sa nu zica ca sunt obsedat gelos chiar daca tin la ea foarte mult. Ma puteti ajuta cu ceva un sfat?

4 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Asteapta sa mai si primesti inapoi din dragostea consumata, vei crea astfel un echilibru interior!

| harciog a răspuns:

Ce ar fi s-o dai in joaca? Nu schimba nimic numai da-i bataie inainte si priveste situatia doar ca martor.Sa vezi cita timpenie si cit-a mare egoul in capul unei femei in aceasta situatie.Ai sa ai o deceptie de cita timpenie descoperi, indiferent cit-a scoala inalta o avea.

| atanmuk a răspuns:

Nu e nimic rau ca o iubesti happy. Eu nu cred ca o sa spune ea nimic, atata timp cat tu ii areti ca o iubesti. nu-ti mai fa griji. asa e dragostea te,, nebuneste''.

| ady13boss_9568 a răspuns:

Mda.sall deci ce trebuie sa faci sa vorbesti cu ea apoi sa o intrebi cum ise pare persoana ta... dupa aia sa pui pe un prt sau prietena mai apropita sa te bage cu ea dupa aia vezi u