| kolitza92 a întrebat:

Iubesc o fata nespus de mult, iar ea nu ma crede si nu ma ia in serios, cum sa procedez mai bine? Nu mai stiu ce sa fac.

8 răspunsuri:
| sasha a răspuns:

Trimite-i link cu intrebarea ta pe acest sitewinking

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Arata-i cat de mult inseamna pentru tine, fara sa-i spui. sa reiasa asta din faptele tale. Fi tot mai atent cu ea...
Ea nu te cdrede deoarece majoritatea baietilor isi bat joc.
Multa bafta! :*

| sensibilosu a răspuns:

Bate-o

| eu_9968 a răspuns:

Pai degeaba ii spui doar ca iti place de ea sau ca o iubesti.dovedeste-i asta.prin gesturi, nu stiu.si daca nu te i-a in serios asta nu inseamna ca ea nu te place, doar ca ea trebuie convinsa ca u o placiwinking

| A4TECHH a răspuns:

Pupowinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau un sfat:las-o balta, nu vezi ca nu te ia in serios, asta inseamna ca nu te place asa ca nu mai incerca.

| Kiddow a răspuns:

Ori fata vrea sa iti zica intr'un mod mai discret ca nu vrea ceva de la tine... ori esti prea insistent si asta nu poate sa o ia in serios. Incearca sa fi putin mai indiferent ce ea si daca nu merge atunci mai bine a'i lasa'o in pace ca nu te vrea.

| paulyta a răspuns:

Dovedestei ca nu iti bati joc de ea. Dar nu e o ideea buna sa o presezi cu asta.