| RobySA a întrebat:

Iubesc o fata pe nume Sorana.Ea spune ca sunt nebun si ca am gresit in relatie, nu mai vrea sa stea cu mine.Ce sa fac, ce sa cred? P.S : Nu vrea sa-mi spuna ce am gresit.

Răspuns Câştigător
| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Incearca sa fi mai serios si cerei scuze pentru orice i-ai facut chiar daca nu stii despre ce e vorba. Spune-i ce sentimente ai tu pentru eu si ca nu vrei sa o pierzi dintr-un nimic. Incearca sa o faci sa inteleaga ca comunicarea are un rol important intr-o relatie numai asta va puteti rezolva problemele si sa va intelegeti mai bine unul pe altul. Daca sentimentele sunt reciproce o sa faca orice ca sa fie bine daca nu doar se joaca cu tine. Succes!

6 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Şi de ce nu încerci să vorbeşti cu ea, în loc să pierzi timpul pe aici? Crede că eşti nebun? Arată-i că eşti, dar într-un mod romantic.Asta e ocazia ta să îţi foloseşti creativitatea, profită de asta.Restul e jucărie.Te descurci tu.

| kandaraki a răspuns:

O iei si o intrebi direct, care e cauza si ce are de nu vrea sa fiti impreuna? nu poate din senin fata sa zica ca esti nebun si se desparte de tine, hai sa fim seriosi!

| AndrewAndy a răspuns:

O chema Sorana, nume de cod Iguana...

| catwomen69 a răspuns:

Eu cred că ea doar nu mai vrea să fie cu tine şi de asta bagă vrăjeala că ai greşit sau nu ştiu ce. Dar poate exista şi varianta că ai greşit cu ceva şi ei îi este ruşine să îţi zică asta, sau o aflat ceva despre tine şi nu îi place şi nu vrea să te facă să te simţi prost. Baftă!

| AlexCelCurios a răspuns:

Cumpără flori pentru ea si foloseste cuvinte dulci. fetei îi va place si s va intoarce la tine