| dicotul a întrebat:

Iubesc o fata si ea nu prea ma baga in seama, vorbeste cu alti baietii si de mine da de inteles ca nu e interesata, ma gandesc mereu la ea.ce sa fac? Simt mereu ca ma strange ceva in mine, ar fi mai bine sa o evit?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ce sens are sa te ti de ea daca vezi si tu ca nu te place, asta nu e comportament de barbat, nu te place asta e, fetelor le plac barbati frumosi, inalti, bine facuti mai ales la varsta ta conteaza fizicul extrem de mult, ar fi bine sa o dai uitari

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu te baga in seama pentru ca esti pampalau si bleg, daca ai avea putin tupeu si atitudine ai avea de castigat

| grab a răspuns:

E plina lumea adolescentina de cazuri din astea... cine aduna frustrari de genul asta o sa refuleze aiurea. orienteaza-te repede spre alta si fa-ti acolo talentul. poate candva in viata asta o sa o ai si pe printesa asta sa fie a ta, cine stie... dar pana atunci nu sta si trai din imaginatie chioara.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

O intrebi ceva, orice. Dupa ce raspunde ii spui " Ce aere are cineva astazi...pacat ca nu poti fii mai pozitiva ca mine, totusi, merciii ", ii intorci spatele si pleci. O sa-i zgudui ego-ul si garantat o sa isi doreasca sa stea de vorba cu tine data viitoare. Atunci sa fii mai chill. Asta ar fi una dintre strategii ( nu glume ).