| ionelush_6112 a întrebat:

Iubesc pe cineva el nu ma iubeste. ii place doar putin de mine. cel putin asa cred eu. el stie ca eu il iubesc cum sa fac sa ajunga sa ma iubeasca sh el?

5 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Incearca sa socializati mai mult, sa stati cat mai mult timp unul in preajma celuilalt. Incercati sa vb si pe mess., daca esti mai timida acolo poti vorbi mai multe cu el decat fata-in -fata.

| 乃ŪMMĪĪ a răspuns:

Nu poti sa-i spui direct te plac ma placi? ar fi jenant.Eu te-as sfatui sa fii mai mult timp in prezenta lui si sa gasesti niste puncte comune ce va plac la amandoi, purtati discutii care sunteti de aceeasi parere. Sper ca te-am ajutat FUNDA?batting eyelashes

| StaceyG a răspuns:

Nu te grabi sa ii zici ca il iubesti in timp ii vei cunoaste toate defectele si nu cred ca o sa ti se mai para asa frumos...Nu te grabii.BAFTA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te supara, dragoste cu forta nu se poate, daca el nu impartaseste aceleasi sentimente ca si tine degeaba mai incerci

| daiana12 a răspuns:

știu cum e si eu am trecut prin asta...asa ca te sfatuiesc sa ii arati cat de tare il iubesti...dar la final nu stiu ce se intampla.Nu fi timida!