| danidanutz2000 a întrebat:

Iubesc pe cineva si cred ca si ea ma iubesti da ma face sa sufar ce trebuie sa fac? plzz fundita

4 răspunsuri:
| Merry24 a răspuns:

Cine iubeste nu raneste, sincer

| Danut4 a răspuns:

Mai copile tu nu st ce inseamna a iubi laughing)

| StefanutZ_1919 a răspuns:

Daca te iubeste cu adevarat nu are de ce sa te faca sa suferi.Cum mai exact te face sa suferi? Singura solutie e sa comunicati, sa vorbiti despre sentimentele voastre.Bafta.

| miriamm_4629 a răspuns:

Pai ar trebui sa vorbesti cu el si sa ii spui ca face unele lucruri care pe tine te fac sa suferi.si daca chiar te iubesc, nu o sa le mai faca happy