| anonim_4396 a întrebat:

Iubesc un baiat. cum pot sa. l uit? dau funda pentru ce. l mai bun raspuns.

4 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Nu te mai gandi la el., fa lucruri care sa iti ocupe timpul si mintea si incearca sa cunosti mai multe persoane

| crynys a răspuns:

Esti intr-o relatie? Daca nu incearca o relatie cu cineva. Cel mai bine ar fi chiar cu el happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gandeste-te la altii. seteaza-ti mintea pe vreun musculos happy. bafta!

| SNOWTIGER a răspuns:

CEAU eu zic sa nul uiti pentru ca poate te place si poate puteti fi impreuna daca i-ar placea unei fte frumoase de mune as bagao in seama asa cum mie imi place de o fata si nu ma baga in seama prea mult apropao nu poti sa-l uiti peste noapte ai nevoie de timp si daca vrei poti sa-mi raspunzi si mie la prima intrebare ai so gasesti revelion fericit