| IoanaMirela2003 a întrebat:

Iubesc un baiat. cum sa imi dau seama daca si el ma place?

7 răspunsuri:
| Copiluț a răspuns:

Pai, depindee.dar stii? sincer oricate chestii ar fi.o sa ajungi tot la asta: Mai bine il intrebi. Sunt in aceeasi situatie. Pentru caa si mie imi place mult de un baiat caruia i-a placut de mine acum cateva saptamani si acum mi-a zis ca nu ii mai place de mine, dar e genul care prefera sa ascunda...deciii.puppy dog eyes. Scumpo, mai bine ii spui ca tie iti place de el, sau il intrebi daca are prietena, sau de cine ii place.In mare plan pentru inceput poti sa te apropii mai mult de el.

| RedHeart a răspuns:

Fi naturala, incepi sa vorbesti cu el din ce in ce mai des si cu siguranta vei observa daca te place sau nu.

| StRuMP a răspuns:

Daca esti sigura pe tinewinking Abordeazal si exprimati sentimentele pentru elwinking daca nu..Metoda clasica cu prietena care consta in plasarea prietenei intre tine si el mai intai ca persoana de legatura iar apoi ca si persoana cu lipealawinking Funda:X

| DOARoVIATA a răspuns:

Sarutal si vezi cum reactioneaza nimic mai simplu

| STR1K3R a răspuns:

Sclipirea din ochii lui cand te vede si daca zambeste tot timpul langa tinelaughing

| monycutzza a răspuns:

Dupa felul in care se comporta k tine

| kx123 a răspuns:

Pai el te va privii insistent cu siguranta, si va face primul pas. Dar cel mai bine ar fi sa il intrebi.