| Beebeeee a întrebat:

Iubesc un baiat de 3 ani de zile, dar el a iubit-o enorm pe o prietena foarte buna, dar ea nu I-a dat nicio sansa. Bine, dupa 5 luni de zile in care sa spunem ca l-am uitat, mi-a dat mesaj si m-a luat cu dulcegarii, mi-a spus ca nu o mai iubeste pe prietena mea, ca nu mai are nicio treaba cu ea dar nu mi-a dat mesaj ca vrea sa ne impacam, m-a cautat ceva timp si dupa s-a oprit brusc si nu I-am mai dat nici eu mesaj deoarece asta -vara il cautam in disperare si spunea ca il stresez. Ce imi recomandati sa fac?! FUNDA! Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| LNK a răspuns:

Nimic. Chiar asta iti recomand sa faci.
Nu i-a mers cu prietena ta si acum vrea un premiu de consolare.
Nu ti-e clar?

1 răspuns:
| ancaval a răspuns:

" iubesc "

Asta nu e iubire, doar o porcărie.

Lasă-l în pace, nu-ți pierde timpul.