| GeorgianaDiaconu a întrebat:

Iubesc un baiat extrem de mult.El stie asta.Am fost cu el 1 saptamana ( laughing ).Dar acum a cunoscut-o pe prietena mea cea mai buna. Ii spunea ca e frumoasa, " like " la toate pozele, chat in fiecare zii SI NU MAI SUPORT.ei bine acum nici cu ea nu mai vorbeste si m-a gasit pe mine sa isi bata joc.Ma face mucoasa, proasta... in toate felurile.Si am parola prietenei si am vazut ca ma barfeste.PUR SI SIMPLU. m-am gandit ca poate l-am suparat cu ceva prin faptul ca am fost acum 3 zile cu un alt baiat? sau ca poate plac prea multi crying. nu stiu. dar aseara am facut si eu misto de el cu verisoara mea, fratele meu si niste prieteni (baieti si va dati seama ca sunt mari si injura si sunt rai) si m-a sters de la prieteni si mi-e frica sa nu pierd vacanta fara sa vorbesc cu el crying((((((((((((((((((((((
P.s: nu imi ziceti sa il las in pace ca nu ma ajutati cu nimic.SI nici sa vorbesc serios cu el ca nu este in stare.
FUNDA + VOT = cel mai bun,folositor si rapid raspuns ( eventual in seara asta) :* multumesc anticipat, TPU :*

Răspuns Câştigător
| ywar a răspuns:

Tu nu spui ce varsta ai... e important. La varsta aceasta relatiile basculeaza intr-o directie buna/proasta foarte repede. Nu pune foarte mult pret pe ceea ce iti spune un baiat in cazul tau - pentru ca in secunda imediat urmatoare o sa vada o fata draguta, care-i va zambi intr-un fel care pe el il va face sa aiba hormonii la niste cote alarmante! Eu cred ca varsta aceasta s-ar putea rezuma la incercari de apropiere, la foarte multe iesiri in aer liber, la comunicare si nu pe FB! Voi din pacate sunteti generatia FB si sa nu mi-o iei in nume de rau - preferati comunicarea pe chat in locul celei fata in fata! E gresit! Poate vei spune despre mine ca sunt invechit dar am o oarecare experienta de viata. Un like la o poza in care tanara domnita isi expune tandru picioarele sau sanii voluptuosi nu inseamna nimic. Sunt copilarii, sunt lucruri mici pe care datorita varstei voastre voi le vedeti capitale. Te rog pe tine gandeste-te ce ai de facut cu viata ta, cu prietenii tai si pe urma cand va veni timpul sa il alegi pe cel mai bun PT TINE! Te pup! Bafta!

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Cati ani ai tu? Iti convine sa suferi pentru un om de nimic? Daca te-a jignit,nici nu ar mai trebui sa vorbesti cu el. Baieti sunt multi,nu se opreste lumea la el,gandeste-te la asta. Ce lucru bun ti-ar aduce sa fii cu el? Doar satisfactia, si atat? Tu vrei sa fii cu el, dar el mai vrea? Nu. Deci treci peste, ai toata viata inainte, si poti gasi baieti care chiar pot tine la tine.

| gingergirl1 a răspuns:

Deci sa inteleg ca iti comvine sa te faca proasta si altele? :/ Adica vorbeste urat cu tine si tu vrei sa-l mai bagi in seama?! Au drepate unii baieti cand zic ca unele fete sunt fraiere!
Eu zic cel mai bine e sa iti ceri scuze doar pentru partea ta de vina si macar sti ca tu ti-ai facut "datoria"
Apropo, ai grija ce faci si cu "prietena ta cea mai buna"! pentru ca daca iti era prietena adevarata nu se cupla cu el ca sa il ajute sa iti faca tie in ciuda!

| TreiSurori a răspuns:

Nu poti iubi un baiat "extrem de mult" in o saptamana. Esti prea mica.

| ingrydutza2000 a răspuns:

Uite eu zic ca trebuie sa iti ceri scuze pentru ceea ce i-ai facut(trebuie sa fie un motiv pentru care te-a facut nucoasa si proasta) si eu zic ca nu ar fi trbuit sa faci misto de el si sa il barfesti doar pentru ca si el a facut la fel, doar pentru ca ti-a facut un lucru rau(acele fiind ca te-a barfit nu trebuiea sa-l rasplatesti cu aceeasi moneda ca l-ai facut sa se supere si mai tatre, eu zic ca trebuie sa iti ceri scuze si sa incercati momentan sa fiti din nou amici :**