| Unabucataleu a întrebat:

Iubita a zis sa ne despărțim, am început sa fiu mai atent cu ea, mai romantic, ea a simțit acest lucru, ea acum vb cu un tip, dar e indecisa, ce ar trebui sa fac sa o recâștig? Dau fundă celui mai bun răspuns

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu poti face nimic in plus in afara de a continua sa te comporti de asa maniera incat sa-i dai de inteles ei, pentru ca si ea sa-si dea seama si mai ales sa si inteleaga ca esti mai bun d.t.p.d.v. in comparatie cu tipul cu care discuta acum. Succes!

9 răspunsuri:
| SandraEve a răspuns:

Din moment ce vorbeste cu alt tip, nu iti e clar? Voi sunteti despărțiți sau ea vorbește cu altul in timp ce e in relatie cu tine? straight face

| ywar a răspuns:

Ti-a furato ala! Asta e!
Tine minte: cand femeia nu mai ridica coada, e capat de drum.

| RAY a răspuns:

Ai fost disperat dupa ea iar ea a ales pe altul simplu

| MihaiRuse69 a răspuns:

Cumpara-i un trandafir

| Crackman a răspuns:

Pai ai devenit mai atent cu ea.
Trebuia sa o tratezi ca pe un caine. O foloseai doar pentru reproducere. Daca asa ii placea

| Violleta2022 a răspuns:

Daca vorbeste deja cu altul, inseamna ca nu mai are nimic pentru tine si nu ai nici un motiv sub soare, sa o mai vrei inapoi.
O femeie care a plecat deja de la tine, nu a facut-o pentru ca te-a iubit, dimpotriva.
Vezi-ti de drum si cauta-ti alta fata. De data asta, incearca sa nu mai repeti greselile facute cu fosta.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ea vrea sa va despartiti insramna ca nu este multumita de prestatia ta in pat. Incearca sa fii mai atent cu ea cand faceti sex.

| OrdanKarris a răspuns:

"Iubita" ta este deja demult iubita altuia. Ea ti-a propus sa va despartiti pentru ca acum mai mult ca niciodata este sigura de o relatie cu acest tip si nu mai are chef sa se ascunda fata de tine. Cu cat esti mai romantic cu atat ii oferi mai mult motiv sa plece. Romantismul tau nu mai are nici un efect, ba mai mult o va scarbi mai tare. Intelege si accepta, S-A TERMINAT! Las-o sa plece si daca vreodata se va intoarce la tine, refuz-o tu.

| Andreeush a răspuns:

De ce o mai vrei înapoi dacă ea deja vorbește cu altcineva?
Ai un pic de demnitate, nu o căuta.