| ClassyMadafaca a întrebat:

Iubita mea imi spune ca atunci cand am sarutat-o se astepta la ceva mai dragut. Ce inseamna dragut in sensul acesta? Sa fie mai lung sarutul, sau ce? Dati-mi mai multe detalii daca aveti informatii.

9 răspunsuri:
| Camd_Denii_2001 a răspuns:

Dragut? Hmm... Poate se referea la faptul ca nu a fost atat de romantic pe cat si.a dorit sau inchipuit ea. Noi fetele de obicei preferam lucrurile romantice. Sper ca te.am ajutat, pup :*

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Cand saruti o fata de obicei e ea care se trage prima. E ca si cum ar spune " hei, atat primesti, eu zic sunt sefa", iar pentru a stârni o tensiune sexuală e nevoie ca tu sa te tragi primul - " heii, TU primesti doar atat, eu sunt un baiat high-status, sper ca te-ai bucurat". Intelegi ideea? Nu exista sarut dragut, poate ea vrea sa zica ca de fapt vrea sa fie atinsa pe obraji, fund, solduri, fii tupeist si fa-o sa vrea întotdeauna mai mult!

| pufulescu a răspuns:

Poate ai facut ceva, i-ai bagat limba in gura prea brutal si prea adanc, asta e singurul lucru la care ma pot gandi cand spui ca a zis " nu a fost prea dragut"... E cam ciudata intrebarea, ar trebui sa descrii cum ai facut.

| LoveSleep a răspuns:

"Și ție îți pute gura, dar nu m-am plâns". Eu așa îi răspundeam.
Se aștepta la ceva mai drăguț deoarece a văzut prea multe filme de dragoste și probabil fiind prima dată la amândoi, n-a fost cum își imagina ea.

| Oana92 a răspuns:

Pai noi de unde sa stim ce inseamna pentru ea dragut? Intreb-o pe ea, e singura in masura sa iti raspunda!

| whatevernvm a răspuns:

Voia sa o saruti in urechi.

| UnBroken2016 a răspuns:

A citit prea multe basme. Poate credea ca o sa apara si un unicorn pe cer care era pe un curcubeu.

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Poate nu a fost romantic tongue

| darrio2007 a răspuns:

Sa i-o si tragi, omule! Nu te-ai prins?