| Malin1024 a întrebat:

Iubitei mele a trebuit sa ii vina ciclul pe 13 ( conform unei aplicatii de tracking ). Am avut un contact sexual ( protejat ) in acea zi, iar acum ( data de 17 ) inca nu i-a venit ciclul. Ar putea exista si alte cauze din care ii poate intarzia ciclul ( are un ciclu regulat )?

3 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Alta cauza ar fi ca tu stii doar de un contact sexual (protejat) si poti sa nu stii despre toate contactele sexuale (protejate si neprotegjate), pentru ca nu ai fost tu eroul principal in altele.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca are ciclul de tip NEREGULAT "trebuitul" ala este inutil, fiindca aplicatia folosita este total inutila pemntru fetele si femeile care au ciclul de tip neregulat.

Se pare ca fata nu are habar ca are ciclul neregulat...

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Nu se alimenteaza, nu vine ciclul.