| anonim_4396 a întrebat:

Iubitul meu are 28 ani si prima data cand era si noi sa facem dragoste l-am mangaiat putin, eram in prima faza nici macar nu incepuse actul, si deodata i-a tasnit a ejaculat asa instantaneu, doar ca m-a vazut fara sutien in rest imbracata, credeti ca e virgin? l-am intrebat daca e virgin, s-a inrosit si a zis ca nu

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ce conteaza asta? E bine sa treceti cu gratie si intelepciune peste acest moment. Bucura-te ca ai un partener care nu a umblat din floare in floare. Ai rabdare cu el, luati-o usor, arata-i ca momentul nu a fost grav, ca tu intelegi ca lucrurile astea se mai intampla si ca puteti avea o viata sexuala senzationala daca depasiti acest moment usor neplacut.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Mi se pare cunoscuta intrebarea astalaughing Nu cumva l-ai parasit dupa?

| RobYnRobYn a răspuns:

Nu e vorba de asta draga mea. Unii barbati au o ejaculare precoce datoria faptului ca ori n-au avut de mult timp un act sexual ori pentru ca te doreste prea mult!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred nimic pana nu vad!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O ejaculare precoce

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se poate