| anonim_4396 a întrebat:

Iubitul meu m-a inselat dupa ce a aflat ca-n perioada cand era amantul meu, iubitul meu de pe atunci imi facea sex oral.
A facut asta ca sa fie chit cu mine cu toate ca ceea ce-am facut eu nu se numeste inselat.
Ce parere aveti?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| iubesc a răspuns:

Poate ca a vrut sa simti si tu cum s-a simtit el atunci. Daca il vrei cu adevarat in viata ta spune-i asta si nu mai sta pe ganduri.

| h3r a răspuns:

Sunteți o apă și un pământ...

| Oana92 a răspuns:

Viata se razbuna mereu...nu stiai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu o parere : Esti curva.

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Aw, mi chiquitita!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce crezi că nu ai înșelat? He paid your dues in the same way as you did.
Tipul sexului practicat e irelevant. Nu trebuia să înșeli și punct. Decât să fii nefericit cu partenerul, mai bine rupi relația și nu îți bați joc de sentimentele lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E placut sa vezi ca uneori viata functioneaza corect. Tu ti-ai inselat prietenul iar acum a venit randul tau sa fii inselata. Dupa fapta si rasplata, cum ar spune francezul.

| maryus83 a răspuns:

Culmea infidelitatii aveai iubit si amant si iubitul iti facea sex oral si amantul era gelos si acum te-a inselat ca sa se razbune, mai urmeaza sa il inseli tu cu fata care te-a inselat el si iese o telenovela laughing

acum serios vorbind lasati iubirile pe mai tarziu cand va mai maturizati