| Krisstina26 a întrebat:

Iubitul meu mă pune să înghit mereu iar eu detest asta. Voi, fetelor, cum ați reușit să vă obișnuiți cu asta, cu gustul de spermă? Întreb asta deoarece eu pur și simplu nu mă pot obișnui cu acel gust deoarece îmi provoacă disconfort psihic, nu-mi place și mă simt ca o panaramă când deschid gura iar el se termină la mine pe față, am impresia că doar ultimele zdrențe acceptă asta.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, nimeni nu te poate pune sa faci ceva fara voia ta!
Doar daca esti proasta inghiti!
Dar el inghite secretia ta vaginala, cand iti face cunnilingus?

| alina2k18 a răspuns:

Esti un mic troll tuwinking
Plus la cum descrii situatia [ fara pic de perversitate ]winking esti si barbat laughing) l@bagiu tristutwinking
PS: femeile de fac asta din placere NU trebuie sa se obisnuiasca cu gustul de spermawinking ca sa stii si tu, sa nu ramai PROSTwinking

| MihaiNicu23 a răspuns:

Eu am impresia ca esti baiat cu diverse curiozitati aici pe site.

| RoxanaRamona96 a răspuns:

Fiecare face ce vrea, nu trebuie sa fi obligata sa faci ceva daca tie nu iti place, daca iti place accepti, daca nu iti place nu accepti si daca formati un cuplu de iubiti ci nu de parteneri de pat atunci accepta ceea ce iti doresti. Unora le place altora nu, eu una nu am nimic impotriva cu asta.