| Intelligence a întrebat:

Iubitul meu mi-a trimis versurile acestea dintr`o melodie ( ascultam acelasi gen de muzica. c. i. a-daca as putea~hip-hop~ ) dupa ce ne-am certat, dupa vreo 2 zile :

" Dac-as putea da in chirie
Dragostea mea pentru tine
Iubito, de cand te iubesc pe tine
Deveneam milionar
Dar am ajuns boschetar
Iubito, de cand te iubesc pe tine
Iubito, de cand te iubesc, stii bïne... ~!~ "

Voi ce credeti ca semnifica?
Ascultati intreaga piesa. si spuneti-mi parerile voastre. ofer funda si vot.si expert daca vreti love struck doar sa va dati parerea despre melodie sau versuri fara misto! Merci.

4 răspunsuri:
| Intelligence explică:

M*uie face prietena ta prietenilor tai, frustratule!

| Papusik a răspuns:

Cred ca te iubeste.
Dar vorbele nu sunt de ajuns ca sa iti demonstreze ca te iubeste. sad
Faptele sunt si ele importantesad. Trebuie sa stea alaturi de tine si la bine si la greu straight face.
Succes! :*

| briana a răspuns:

Vrea sa spuna ca dac siar fi inchiriat dragosteaar pentru tine ar fi ajuns milionar. Adica el tea iubit atat de mult incat daca vindea dragostea era plin de bani ce sa mai zic tea iubit foarte mult.
Dar a ramas sarac pentru ca tu nu i-ai dat aceleas sentimente inapoi nu l-ai iubit cum te iubea el. A ramas sarac in suflet nu mai are sentimente. Nu iti mai poate oferi nimic ti-a dat tot sh u nu ai apreciat. Insa cred ca te mai iubreste sh ac in adancul sufletului cred ca ar gasiputerea sa te ierte. Vezi sh u ce facimai sunt sans ai grije.

| MiK3L a răspuns:

Stiu melodia, o asculta in disperare un prieten de-al meu, Bogdan, si mi-e sa nu fie vreo coincidenta. xD