| sexygirl_8423 a întrebat:

Iubitul meu nu vrea ca sa faca relatia noastra publica, ce sa inteleg din asta?

5 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Bună!
Sunt două posibilități.
1)Nu ține suficient de mult la tine, și despre această problemă cred că ar trebui să discuți cu el dacă este adevărat.
2)Se teme de bârfe, comentarii, tot ce o să audă de la lume. Se poate rezolvă, îi poți spune că, nu contează ce cred alții, contează faptul că sunteți împreună.
Baftă!

| Rianana a răspuns:

Caci poate e putin timid si poate rusinat. Poate nu vrea sa stie lumea ca el are o relatie sau nu te iubeste in totalitae.thumbs up bafta si sarbatori fericite

| daniel05r a răspuns:

Te iubeste cu adevarat si se mandreste cu tine. Ce ar fi rau in asta happy?

| catalin188 a răspuns:

Ca te vrea o data de doua ori
si dupa aia nu ma existi

| Alina9895 a răspuns:

Dupa parerea mea inseamna ca ii e rusine cu tine sau ca se teme sa nu rada cineva de el ca are o relatie :*