| Valentina00 a întrebat:

Iubitul meu pleaca in cateva zile in strainatate pentru a lucra si va sta 2 luni, o sa vorbim doar seara pe internet. Cum as putea sa imi ocup timpul? ajutati-ma cu un sfat. Voi ati trecut prin asa ceva? si cum a fost?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti va fi greu, daca il iubesti, nu e usor. Totusi, incercati sa vorbiti in fiecare zi, va fi mai bine. 2 luni trec repede, ai grija insa, sa nu devina 4, 5 luni... Si sa il astepti degeaba. Asigurate ca va sta doar atat.

| Valentina00 explică (pentru anonim_4396):

Va sta doar atat pentru ca dupa incepe facultatea! :* Incerc sa ma incurajez.

| EmanuelKant a răspuns:

Si cumnatul meu a fost plecat in Anglia si a lasat-o pe sora mea aici, dar ea a plecat la el dupa cateva luni. Daca mai ai prietene iesi cu ele, mai stai cu parintii tai de vorba, gateste ceva cu mama ta, diverse lucruri.

| marianyonutz93 a răspuns:

Faceti un sex oral la web!

| PiTiK99Femme a răspuns:

Buna, nu am trecut prin asa ceva, dar, dupa cate spui, ii simti prea mult lipsa, deoarece voi petreceati foarte mult timp impreuna, sfatul meu e ca ar trebui sa iti umplii timpul liber in care nu poti sa fi cu el, facand ceva constructiv pentru tine, depinde de ce iti place sa faci. Pe mine ma relaxeaza si ma distreaza foarte mult inotul, cititul si plimbatul cu rolele. Dar, ceva mai interesant, e sa faci muzica(tuturor le place muzica) Exista un program unde poti sa iti faci propria melodie, nu stiu cum se numeste, insa, am incercat si eu mai demult, e foarte tare, iti ocupa mult timp, insa merita. Rezultatul va fi frumos happy Sper ca te-am ajutat happy kiss