| Valentina00 a întrebat:

Iubitul meu pleaca maine in strainatate pentru a lucra si va sta 2 luni, o sa vorbim doar seara pe internet. Cum as putea sa imi ocup timpul? ajutati-ma cu un sfat. Voi ati trecut prin asa ceva? si cum a fost?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ne-am despartit din cauza strainatatii. Mergi la munca si cand vi acasa stai pe internet

| lovegirl15 a răspuns:

Sunt o gramada de lucruri de facut, doar nu se invarte totul in jurul prietenului tau. Ce daca a plecat? Nu-ti poti gasi ceva de facut daca el nu e prin preajma?
Citeste o carte. Iesi cu prietenii in parc, in mall, la o cafea sau la o plimbare, asa mai cunosti si alte persoane. Vizoneaza un film sau apucate de un serial, ca vad ca acum sunt la moda, toata lumea are o dependenta fata de un serial. Danseaza. Plimbate. Socializeaza.
Astea sunt doar cateva sugestii, acum eu nu am de unde sa stiu ce pasiuni mai ai si ce iti place sa faci.
Dar lucruri de facut se gasesc mereu, trebuie doar sa fii dispusa sa faci ceva happy

| ywar a răspuns:

2 luni trec repede. Daca muncesti de dimineata pana seara nici nu vei sesiza ca a trecut timpul.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Sex,e si frumos si sanatos.Cand se intoarce puteti sa vorbiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dai seama ca pe unde umbla el se si distreaza. isi gaseste repede el prieteni, fete, distractie. Tu de ce nu ai face la fel? nu strica esti tanara decat sa tanjesti dupa el mai bine te distrezi.

| Klandestin a răspuns:

Parca ai mai intrebat odata saptamana asta!
Cat ani ai? Gaseste si tu ceva de facut, iesi cu fetele, prietenii, du-te la strand, tu stii cum vrei sa iti pierzi timpu si ce vrei sa faci, o sa vorbiti primele 2 saptamani, dupa mai putin si o sa se duca de tot, "ochii care nu se vad, se uita"

| banell a răspuns:

Iti tin eu de urat nu e problema