| Alincik_8736 a întrebat:

Iubitul meu s-a schimbat foarte tare comportamentul lui fata de mine! Ce trebuie sa cred? Ca nu ma mai iubeste? Sau ca s-a saturat de mine?

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

De ce trebuie sa crezi ca e ceva de rau? Poate pur si simplu a vrut sa se schimbe sau asa a vrut el sa devina. Trebuie sa vorbesti cu el pentru a el e singurul care iti poate da un raspuns concret.

| deedeelina a răspuns:

E o stare asa zis normala pentru ei. Depinde si de cat timp sunteti impreuna, cat timp pe zi stati impreuna, cum va intelegeti in general. Dar tine minte un lucru: daca inca mai sta cu tine, e clar ca te iubeste >big grin

| Alecssa a răspuns:

Depinde in ce sens si.a schimbat iubitul tau comportamentul. Daca este mai distant, asta inseamna ca da, poate ca s.a saturat de tine.

| Moonster a răspuns:

Ca are pe alta

| Rebela983 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic poate ca si prietenii l.au facut sa se schimbe...adica poate are prieteni care s.au revazut dupa mult timp si atunci cand le.a zis de tine l.au sfatuit sa te lase sau probabil a aparut o fata in viata lui care incearca sa il cucereasca si incepe sa reuseasca. oricum incearca sa ii arati ca il iubesti si o sa isi dea seama ca trebuie sa se poarte cu tine ca cu cea mai importanta persoana din viata lui sper ca te.am ajutat cu ceva... funda?big grin