| Andreeaa20 a întrebat:

Iubitul meu vorbeşte cu o femeie din Spania pe Facebook, i-a scris iubitului meu texte de dragoste in lb engleză.
El nu a fost niciodată in Spania, decât in Germania.
Mi-a spus că n-o cunoaşte decât de pe internet.
Totuşi acea femeie are pe lista de prieteni câțiva din prietenii lui.
Aceasta le-a trimis cereri de prietenie.
Credeți că prietenul meu m-a înşelat când a fost in Germania? Cum pot afla adevarul? Vă rog ajutați-mă

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu avea cum sa te insele cand a fost el in Germania, fiindca ea era in Spania, dar faptul ca vorbeste cu ea online si-si fac declaratii de dragoste, inseamna ca te inseala virtual si orice este posibil pentru viitor, chiar sa te paraseasca pentru aia.

| Violleta2022 a răspuns:

Cand ma uit la declaratiile tale, cum ai fost in Spania si un spaniol ti-a dat bani... cred ca nici tu nu esti mai departe de iubitul tau, care comunica la fel de nevinovat ca si tine, cu o spanioloaica.

https://www.tpu.ro/utilizator/ekrn/intrebari/

| Goete a răspuns:

Iubitul "tau" nu este al tau si poate sa "te insele" pentru ca nu e Proprietatea Ta.
Si Iubirea adevarata este inconditionala. Si daca il iubesti nu vad de ce ar fi o problema ca el sa se simta bine?

| LordCristobal a răspuns:

Prea multe griji cu înșelatul asta.
Bine ar fi sa nu ai grija asta că nu face bine la sănătatea ta.
Dacă îl prinzi in fapt te despărți de el și aia e.
Dar totuși nu e in regula sa vorbească siropos cu altele atâta timp cât e cu tine.
Așa că, din păcate probabilitatea sa te insele cu aia sau cu alta e destul de mare.
Nu cred că te-a înșelat cat timp a fost în Germania.
Oricum, trebuie sa fii pregătită și pentru o posibilă infidelitate iar daca se o să se întâmple ceva trebuie să știi să mergi mai departe pentru că viața e frumoasa și merită trăită, nu trebuie să îți creezi supărări din cauza unui bărbat.