| VioLa12 a întrebat:

Iubitul se poate supara pe iubita de la orice fleac?!
(Asta desigur daca o iubeste)

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sigur ca da,cu cat e mai imatur cu atat se supara tot mai mult, face ca un copil mofturos!
Ai putea sa-i faci si tu vreo cateva zile aceeasi figura, poate ar intelege ca nu-i chiar cel mai simpatic mod de manifestare...happy

| doarEu001 a răspuns:

Nici eu nu inteleg chestia asta. am cel mai suparacios iubitstraight face si este f gelos.dar nu pot sa zic ca nu tine la mine...deci cred ca da, se poate supara din orice fleacbig grin

| TechnoCocktail a răspuns:

Da cu cat o iubeste mai mult cu atat cel mai mic lucru pe care-l face il deranjeaza.O spun din propie exp!

| BeBeLuSa11 a răspuns:

Daca o iubeste cu adevarat nu se supara pe ea de la orice. Bine acum depinde si de ce a facut si de cat tine el la ea.