| anonim_4396 a întrebat:

Joi mă intalnesc dupa 5 luni cu iubitul meu si mi-a fost foarte dor. Vreau sa i fac o mica surpriza. Am mai facut si altele( gen: vin, capsuni si frisca, seara romantica, party) dar vreau ceva mai special... ajutor?

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mai lasa-l si pe el sa te surprinda...

| Sfatosul2012 a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa faceti amandoi un dus impreuna.

| DenisaKarolina a răspuns:

Pai ar fi foarte frumos sa va duceti la o plimbare in oras ^-^ Sa vizitati locuri frumoase, sa va distrati impreuna. Mergeti la un film la cinema sau in orice loc happy pentru el conteaza ca tu sa fi langa el, crede-ma ^-^

Răspuns utilizator avertizat
| IMPLICAT a răspuns:

O cina in natura, daca aveti natura.