| Alëxąndŕą a întrebat:

Jur ca innebunesc am crezut ca am scapat dar nu...
Cand eram in clasele mici 1-4 si eram in cklasa pentru prima data stiti prima zi de scoala si am vazut un baiat in a 3-a banca care mi-a plecut mult era o fata care zici ca e robot prin faptul simplu ca e perfecta in toate e mai frumoasa ca mine mai bogata ca mine mai priceputa la orice ca mine nu are niciun defect si partea cea mai rea e ca pe ea o placea, dar lucrul asta nu ma inpiedicat sa devenim prietene de asemenea pan cls 5-a nu stiu acum 3-4 saptamani mi-a zis ca ii place un baiat noi eram pe sus eram in scoala stiti si a trecut un baiat pe langa noi cam de 13 ani si mi-a soptit ca de el il place si ieri cand a fost luni am auzit de la profa de mate a v-am zis ca noi eram 1-4 c si ne-am conbinat cu 1-4 a si am facut 5-b si din clasa 5 a mai sunt cativa colegi deai mei am inteles ca subnt si de la 1-4 b pe acolo si profa de mate e diriga lor si am inteles atunci cand ne-a dat rezultatele de la lucrare a spus ca unul din copii ei a lua 10 la test si a venit i fata la noi la clasa baiatul ala si l-am intebat tu sau Ileana ati loat 10? si el a zis ca el in clasele 1-4 stia tabla inmultiri din clasa 2-a si noi am invatat-o din a treia abia lui din cte stiu i-a placut extreeeeeeeeeeeeeemmmmmmmm de mult matea facea vreo 5-6 fise la mate in 20 min si din astea grele si ideea e ca mi-a revenit ca sa zic asa laughing sa mai imi placa si nuumai vreau sa il am abia scapasem de accest sentiment si acum, i-ar il am si totusi de ce eu de ce nu pe prietena mea daca tot o place? imi placea mult cand nu imi placea de nimeni nu pllanng doar regret ca imi place de el sunt asa o idiaoata am inteles ca "Dragoste si Sex" este cea mai vizualizada categorie

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea ti-a mai ramas acest sentiment pentru ca el a fost prima ta iubire si de aceea si la mine s-a intamplat chiar din cls 1 cum l-am vazut in curtea scoli m-am indrag de el dar acum inca mai am o dara cam de 0, 1 la % deci in concluzie prima dragoste nu se sterge usor te pup

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

M-ai bagat in ceata. straight face

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Du-te, frate si te-mpusca! Nu ne mai omori cu postarile astea kilometrice din care nu se intelege nimic! Invata romaneste si pe urma apuca-te de postat!

| Azm a răspuns:

Ai o compunere fara punct si fara virgula, ca si cind ar trebui sa citesti pe nerasuflate. In plus, de parca n-ar fi suficient, sari de la o idee la alta. De gramatica nu mai spun nimic, sa nu zici ca te critic prea mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am inteles nimic :-|

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am inteles nimic :-|

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci in clasele I-IV te`ai indragostith...straight face wow... du`the si fa`ti temele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamnee... nu am inteles nimic. esti cam proasta la gramatica.

| Maddie_1571 a răspuns:

Wow :o.
Scuza-ma, dar in tot ce ai scris tu, am gasit doar 2 virgule si nu am inteles nimic! laughing
Invata sa scrii si dupa mai vorbim straight face.