| rares80gold a întrebat:

Justin Bieber si Selena Gomez s-au despartit? Cand?

Răspuns Câştigător
| PySy12345 a răspuns:

Dap ei sau departit pe 5 iulie din vina filmelor pentru ca nu aveu timp sa se mai vada si sau certat rau de tot! dar am auzit ca e foarte posibil sa se impace pentru ca au inceput sa faca un film impreuna numit: ''The Vampir''si in acele scene trebuie sa se iubeasca si sa se pupe mult si e foarte posibil sa se impace incurand! sper ca ti-am fost de ajutor! Te pup! Pa!winking

| DenyBuby a răspuns (pentru PySy12345):

Ia uite ma te pup vezi ea te place de ce nu-ti place de ea sa o vezi pe ea aia frumoasa....sa fiti fericiti pana la adanci batranete

| rares80gold explică (pentru DenyBuby):

MA omor nu mai suport chestia asa. Te tog termina odata cudar de ce nu-ti place de lari ori de Cristina si cu orcine nu mai cunosc eu si iti promit ca am sa te las in pace!

7 răspunsuri:
| Ella3133 a răspuns:

S`au despartit la sfarsitu lunii iunie inceput se iulie nu stiu sigur
cica Justin ar fi facut sex cu Rihanna incalcand juramantul de casitate care i`l facuse selenei

| Mαdαliηα a răspuns:

Maine...

| LikeACandyxD a răspuns:

Nu s-au despartit.
Unde ai vazut tu ca da?

| GeoElla a răspuns:

Cum *** sa faca justin bieber sex cu rihanna? voi sunteti normali la cap? lol rolling on the floor laughing

| Torrie a răspuns:

Din câte ştiu eu, ei nu s-au despărţit.