| keybyeTeQuila a întrebat:

Key hey vreau sa va intreb cum ii pot arata unui tip ca-l plac el e un tip sensibil dar totusi puternic e pervers dar totusi romantic.noi ne-am despartit acum mult timp din motive banale adica ale parintilor.el ma place oare? ca de fiecare data cind ma vede ma priveste intes de parca ar vrea sa mi spuna ceva si are ochii in lacrimi putin cind stam intr-un grup de amici el vine linga mine si face tot posibilul sa ma atinga macar un pic. vreau sa va zic ca are iubita de ceva vreme.de ce totusi ma cauta mereu cu privirea? mersi ofer funda celui mai serios raspuns.key bye

5 răspunsuri:
| Joker1958 a răspuns:

Daca v.ati despartit din cauza parintilor si nu pentru ca nu a mai fost ceva intre voi inseamna ca el mai tine la tine. incearca sa vorbesti cu el pe mess sau sa iesiti undeva. daca stati sa va uitati unu la altul si va intrebati daca va mai iubiti nu rezolvati nimic big grin

| neutrino a răspuns:

Cum sa iubeasca alta fata? Numai pe tine te iubeste!

| Soowhaat01 a răspuns:

Poate pentru ca inca mai are sentimente pentru tine.

Unii baieti asa fac. Chiar daca au iubit/a o fac ca sa nu stea singuri. Sigur ca inca te mai place. Si nu ar fi trebui ca sa lasati parintii sa intervina in relatia voastra.

Daca voi va iubeati...sad

Oricum, data viitoare cand va mai intalniti, si vezi ca tot asa te priveste poti sa ii spui in felul urmator :

-Ce ai sa'mi spui? Zii repede. Ma mai iubesti?

Trebuie sa ai incredere in tine.

Si poti sa ii arati, ca il placi, asa :

-Nu vei fii cu unu multa vreme.
-Numai la el te vei uita.
-Vei iesi cu el in oras.
-Si vei vorbi cu el.

Bafta!

| SaDiCuL a răspuns:

Key hey, a venbit Tequila
Lasa bauura frate si ia-ti pastila
Sa te uiti atent
Sa nu pari absent
Bai, mi se pare mie
Mc Boys e dement

spune-i asta si te va iubilaughing

| Concept a răspuns:

Posibil sa nu fie hotarat pe care din voi doua sa va aleaga. Mi s-a intamplat si mie big grin. Ar trebui sa clarifici cu el cum stau treburile. Baietilor mai sensibili le place ca fata sa vina la ei ca sa le spuna ce simt(intre 4 ochi). Ei nu o fac pentru ca le este rusine sau nu vor ca ceilalti sa rada sau sa ia la misto fata pe care o place. Deci, cel mai bine ar fi sa te duci la el sa clarifici si sa iti exprimi sentimentele, dar asta intr-un mod calm si iubitor. Daca mai ai nelamuriri, nu ezita sa ma intrebi happy.