| nadyuca a întrebat:

L-am cunoscut pe un site mi-a zis ca e casatorit nu voia o relatie cu mine doar amicitie nu l-am vazut in realitate niciodata doar ne trimiteam mesaje si imi dadea sfaturi utile.In momentul cand l-am anuntat ca ma mut definitiv in alta tara mi-a zis ca si el m-ar fi sfatuit la fel si a ramas sa jucam remi pe site. Dar de atunci i-am trimis multe mesaje si. nimic. Ce l-a deranjat? Faptul ca in unul din ele i-am zis sa imi raspunda ca am devenit dependenta de el?

Răspuns Câştigător
| Delia a răspuns:

Si-a permis sa "dispara" pentru ca nu are nici o o bligatie fata de tine si poate mutandu-te in alta tara a disparut si posibilitatea pentru el de a te intalni in realitate.De obicei, barbatii casatoriti cauta pe site-urile de socializare distractie, iar daca "pica", majoritatea nu refuza.Probabil si-a canalizat atentia asupra alteia si nu mai prezinti interes pentru el.
Am citit si detaliul adaugat de tine si vreau sa-ti spun ca unii vor sa-si testeze capacitatile de a cuceri, adica vor sa se simta barbati din nou, ca la inceputul unei relatii. Iar cand i-ai scris ca esti dependenta de el, s-a convins ca a reusit ce si-a propus Si nu e ceva neobisnuit ca in astfel de cazuri unul din ei sa dispara fara explicatii.Eu zic sa nu te mai gandesti la asta, nu merita.Succes!

8 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Cred ca ar trebui sa. ti vezi de viata ta si sa nu mai visezi la barbati insurati.
In final ai fi ajuns sa-ti doresti sa-l cunosti, mai apoi sa-si lase sotia pentru tine.
Chiar vrei sa faci asa ceva?!

| katala a răspuns:

Poate ca nu a mai intrat pe net!?
Poate ca desi a spus una a gandit alta, si acum e in suferinta!?
Poate ca o sa afli adevarul odata si odata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti ratata

| Sabynna a răspuns:

Poate faptul ca el ti-a spus ca nu voia ceva serios cu tine si tu i-ai spus intr-un mesaj ca ai devenit dependenta de el, i-a ridicat niste semne de intrebare.Are o familie, nici nu va cunoasteti...
Fi serioasa... tie ti-ar placea sa ai probleme in familie, din cauza unei persoane pe care nici nu o cunosti? Ai putea strica o familie, si in final tu sa nu te alegi cu nimic!
Nu-i mai trimite mesaje, daca el este interesat de tine, va incerca intr-un fel sa ia legatura cu tine!
Bafta!

| Lexy ♥ a răspuns:

Nu cred ca la deranjat nimic. Pur si simplu nu a mai vrut sa discute cu tine, de cunoscut nu te cunostea, nu avea nici un sentiment emotional fata de tine. Iar cand nu simti nimic fata de un om nici macar o mica apropiere nu il cauti, pentru ca nu ii simti lipsa.Se pare ca el a inteles mai bine ce inseamna cuvantul "amicitie" si la ce s-a referit cand la folositwinking

Sau mai exista varianta in care El Sa fi fost Ea si de aici se intelege tot.Cand a vazut ca incepi sa te atasezi de asa numitul EL s-a gandit sa dispara din peisaj ca sa nu suferi mai tarziuwinking

Asa ca bafta pe viitor si ai grija sa nu mai depui sentimente fata de orice necunoscut/a pentru ca pana la urma nu sti ce se ascunde in spatele monitorului.

Numai bine!

| nadyuca explică:

Mersi tuturor care mi-ati raspuns dar pentru mine au ramas multe alte intrebari fara raspuns si nu cred ca i-am fost indiferenta, stiu cand nu i-am trimis cateva zile un mesaj iar el mi-a scris daca s-a intamplat ceva cu mine si daca sunt bine iar in alt mesaj s-a caracterizat pe el exact cum stia ca imi place un anume tip de barbat.Shi au mai fost mes. cu dublu inteles, poate s-a plictisit sa minta

| nadyuca explică:

Spre surprinderea mea am primit vesti. imi spunea ca a schimbat serviciul iar acum calatoreste f. mult dar era dezamagit pentru ce-i scrisesem in ultimul mesaj si nu stiu daca o sa mai tinem legatura

| Delia a răspuns:

Nu ai de unde sa stii daca a schimbat serviciul sau alt motiv.Nu deveni dependenta emotional de un strain cu care nu ai nici o perspectiva de viitor! Faptul ca-si exprima dezamagirea denota ca nu mai doreste sa consume timp si energie cu "relatia" voastra.Asta e parerea mea.Numai bine!