| MindExplode a întrebat:

L-am inselat pe prietenul meu cu fostul.Fostul a spus ca ma iubeste si ne-am sarutat.Fostul e in tara numai pe citeva saptamani si foarte curind pleaca.Nu stiu ce sa fac? Cu prietenul meu sunt de 3 luni.

Răspuns Câştigător
| AdelixA a răspuns:

OfOfOf.Lasa-l pe fostul ca este fost si limiteazate la actual.Desi nu stiu ce sa spun nu prea cred ca il iubesti prea mult daca l-ai inselat.Crede-ma nu ti-o spun cu rautate dar nu mi se pare corect lasa-i pe amandoi liberi ca sa-si gaseasca o fata care sa ii merite. Pupici si Succes

5 răspunsuri:
| Lore2good a răspuns:

happyStai linistita ca nu esti prima fata care isi inseala actualiul cu fostul.Cred ca 50-60% dintre fete fac treaba asta...De ce? Nu stiu sa iti raspund...Insa sfatul meu e sa iti vezi de treaba ta, sa iti continui relatia cu actualul.nu e bine sa traiesti in trecut. daca v-ati despartit, a fost cu un motiv si probabil a 2-a oara nu mai mergebig grin

| xxzzxxzzxxzz a răspuns:

Cred ca cel mai bine sa stai linistita ca il poti pierde pe actualu si poate o sa iti para rau ca din cauza unui sarut nu il vei mai avea! ai grijahappy

| AlexXbox360 a răspuns:

Fa ce iti spune inima. Oricum urat din partea ta sa il inseli cu fostul. El poate a pus suflet in relatia asta si tu ce faci? gandeste-te cu cine te vezi in viitor avand o relatie serioasa bazata pe dragoste si fericire.

| Piticaaaaa a răspuns:

Ramai cu actualul prieten. Fostul s-a apropiat de tine doar ca sa aiba ce face cat timp sta in tara. scuza-mi sinceritatea.Bafta!

| Politeknicus a răspuns:

Gaseste-ti un al 3-lea iar cu el sa nu mai faci ce-ai facut cu actualul. Dupa cum gandesti mai mult de 16 ani nu-ti dau. Pacat c-a stat 3 luni actualul tau iubit cu tine. Esti praf happy