| MonStruLeț12 a întrebat:

L-am intrebat de multe ori pe mess, fata in fata daca ma place si a spus ca nu ...eu cred ca el ma place dar ii este rusine...voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Annim a răspuns:

Cam de piedici la orele de fizica nu stiu,,, dar daca zici ca te priveste des e clar ca-i placi... Incearca sa observi daca iti copie miscarile si gesturile (limbajul trupului ) DACA da fara comenarii el te place sper ca ti-am fost de ajutor...

3 răspunsuri:
| Annim a răspuns:

Interesant... dar daca ne-ai spune mai detaliat ( despre baiatul in cauza ) te-am intelege : ce face cum se comporta cu tine?

| MonStruLeț12 explică (pentru Annim):

Pai.in ore si pauze se uita la mine, daca eu intru in clasa el sa peste mine si apoi isi cere scuze...in orele de sport, imi pune piedica, si chestii din astea

| Annim a răspuns (pentru MonStruLeț12):

Cam de piedici la orele de fizica nu stiu,,, dar daca zici ca te priveste des e clar ca-i placi... Incearca sa observi daca iti copie miscarile si gesturile (limbajul trupului ) DACA da fara comenarii el te place sper ca ti-am fost de ajutor...

| rakitik a răspuns:

Si cum ar trebui sa iti zica ca nu te place? ti-o zis de mai multe ori ca nu te place deci din pacate asta e...trebuie sa treci peste