| anonimaa a întrebat:

L-am pierdut si spun asta cu lacrimi in ochisad
baiatul pe care il iubesc mai mult decat viata este acum un simplu amic
Dupa ce a venit de la banchet (parca intentionat) m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si stia ca voi spune nu sigh
pana acum ne comportam ca si cum am fi fost impreuna doar ca nu ne sarutam si acum mi-a zis ca nu mai vrea sa fie catelul meu
nu stiu ce sa fac...il vreau inapoi dar nu ma pot combina cu elcrying
nici nu stiu cum sa ma comport si nici ce sa fac stiu ca inca ma iubeste si foarte mult si a zis ca daca ma razgandesc cumva el renunta la oricare alta pentru mine dar nu ma ajuta cu nimic
doamne... dati-mi si mie niste sfaturi fiindca simt ca innebunesc daca il vad cu alta

9 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Daca tu il iubest, si el e innebunit dupa tine, de ce sa nu fiti impreuna? E normal sa se simta amagit cand nu ii oferi atentia de care el are nevoie. Vorbeste cu el si spune-i ce simti.

| Pho3nix a răspuns:

Poi si de ce nu vrei sa fii impreuna cu el? Care este motivul?

| julieta a răspuns:

De ce nu poti sa fi impreuna cu el? de ce nu vrei sa aveti o relatie din moment ce am2 va doriti asta?! ce te retine?!? draguta suferi din cauza ta, el vrea sa fie cu tine, te iubeste, il iubesti dar nu te simti pregatita sa ai o relatie cu el cu toate ca sentimentele va sunt reciproce

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Pai de ce nu poti fi impreuna cu el? o data ce nu stai cu alt baiat combina`te cu el nu fi prostuta :*

| cryss_1828 a răspuns:

Pot sa te intreb de ce nu te poti combina cu el? ca asta nu am inteles

| Andra_9758 a răspuns:

Daca va iubiti nu inteleg dc v-ati despartit avand in vedere ca nu s`a intamplat nimic rau intre voi. Nu mai astepta du`te la el ia si vorbeste cu el, descarca`te, spune`i tot ce ai pe inima si ai sa vezi ca de atunci nu mai ai cum sa-l pierzi niciodata >big grin

| crazygamer a răspuns:

Aceas situatie o am eu ca "amicul" tau, ne comportam exact ca si cum am fi impreuna dar nu ne sarutam. Ea stie ca tin la ea si ca as reunta la orice, i-am si spus-o, ea are pe altul, pare fericita cu el... darsad. Eu zic nu ezita si fa-l fericit si vei descoperi si tu fericirea.

| bebytzza_9352 a răspuns:

De ce nu puteti fi impreuna?

din cate spui u tii foarte mult la el si el tine mult la tine deci nu vad care ar fi problema daca ati fi impreuna...chiar cred ca v'ati intelege de minune

singura care trebuie sa raspunda la intrebari esti tu trebuie sa-ti faci ordine in ganduri sa pui in balanta motivele pentru care il placi cele pentru care nu-l placi, motivele pentru care ai vrea sa fi cu el si cele pentru care nu ai vrea sa fi cu el "cantarestele" bine si atunci vei sti ce trebuie sa faci

sau mai simplu fa ce'ti spune inimabig grin:*:*:*:* succes :* fi tarehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te inteleg caci si eu traiesc cu barbatul, adica sotul meu iubit, si il pierd pe zi ce trece, uneori parca nici nu exist pentru el.Dormim in odai aparte... te-nteleg caci sunt in pielea ta. Vreau sa te sfatui sa incerci sa-l cuceresti asa ca la-nceput, dar fii alta.Succes!