| anonim_4396 a întrebat:

L'am tot refuzat spunandu'mi ca mi-e frica.plangeam in fata lui aratandu'i ca nu vorbesc tampenii doar ca astazi mi-a zis ca"de 1 an si 3 luni" nu i'am oferit nimica. m'a inteles pana acum.azi am stat si m'a gandit si am zis sa incercam, totusi cand i'am spus asta mi-a zis serios si cu vehementza ca nu sunt pregatita.am incercat sa'l fac sa cedeze dar nu.ma simt foarte prost. a jurat ca nu ma paraseste pentru asta.acum ce fac? am crezut ca e simplu si v'a cede dar nu e asa. ce poate insemna? ce fac acum? nu vreau sa se schimbe relatia noastra pentru ceea ce am zis acum

10 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Incearca happy si fie ce o fiwinking

Abh
| Abh a răspuns:

Cu siguranta nu esti pregatita sa faci pasul asta. Mai asteapta.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @kokolure! Eu cred că mai întâi de toate ar trebui să te mai apucu să citești câte ceva despre ce implică o relație sexuală, de exemplu citește aici http://mamici.ele.ro/......a5852.html
Dacă nu ești pregătită părerea mea este că ar trebui să aștepți cu riscul că prietenul tău se va supăra...
O seară cu zâmbet și gânduri limpezi!

| Acadeeeaa a răspuns:

Cati ani ai tu, dar el?

| RimePeHartie a răspuns:

Intr'un an si 3 luni ar trebui sa fi pregatita. Daca te'a asteptat atat inseamna ca te iubeste dar totusi...e baiat. Ai de ales: ori ii dai ceea ce vrea ori il pierzi. Poate el crede ca daca o faceti iti va demonstra ca te iubeste foarte mult si relatia voastra se va imbunatatii. Nu e ceva rusinos! Succes!

| MajorAsshole a răspuns:

Cati ani aveti? Nu impreuna, ma refer la varsta. 1 an si 3 luni fara nimic? Fato, nu-l lasa sa scape pe baiatu' asta, iti spun eu.

| 354 a răspuns:

Buna.Am si eu o intrebare te referi cumva la sex? deci el vrea sa se culce cu tine si tu nu? pai parerea mea este sa faci ce iti dicteaza inima, in situatia asta am fost si eu am plans in fata lui, si dupaceea s-a suparat. Daca tu nu simti asta nu faci! nu esti obligata sa-i satisfaci lui dorintele sexuale!

| enverhoxha a răspuns:

S-a introdus apostroful în loc de cratimă?!
Dumnezeule, cât am dormit?

Răspuns utilizator avertizat
| Daei a răspuns:

Te iubeste nu e clar? Fa si tu asta pentru el oh go on