| anonim_4396 a întrebat:

La 11 ani ma jucam cu masinutele. Voi (majoritatea) de ce faceti sex?straight face [Ma pis pe ea de placere, doar nu imi zboara daca nu ma f*t...straight face] O sa ajung sa batem recordul lui Linda Medina...

8 răspunsuri:
| Nuvăsufăr a răspuns:

E trolling, nu o mai lua pe bune.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Mda intrebarii din astea am vreo 50 si toate sterse de catre doamna Alexandra, tu chiar crezi asta?

| Garffield a răspuns:

(Ajungem*) Si chiar am prieteni care si-au inceput-o de la 10 ani...*Facepalm*

| bodysun a răspuns (pentru Garffield):

Eu la 10, 11 ani, imi doream sa fiu ca Yu-Gi-oh! laughing sa am doua suflete in corpul meu, sa gandesc cu doua minti! Pe la 13 ani credeam ca daca saruti o fata o lasi insarcinata ...deci asa trece vremea asta!

| Garffield a răspuns:

(Ajungem*) Si din pacate am prieteni care chiar si-au inceput-o (viata sexuala) de la 10-12 ani. :O:O Wtf...*facepalm*

| mariana20 a răspuns:

Eu si la 14 ma jucam cu papusile happy

| DiaVp a răspuns:

La mine in clasa, unii se pipaie la greu, doar cativa sunt cu capul pe umeri.Si la mine in clasa este si faza cu drogurile.

| SSSOMG a răspuns:

Mergea scufita rosie prin padure si se intalneste cu o pasarica.
Pasarica: "daca nu te mariti, te mananac!"
Merge Scufita Rosie repede la mama ei si ii spune: "Mama, trebuie sa ma marit"
Mama: " De ce sa te mariti Scufito?"
Scufita: "Pentru ca ma mananca ca pasarica!" laughing))
ceva de genu sunt si copiii din ziua de azi...ii mananca, da nu inteleg ce si cum laughing