| razvy97 a întrebat:

La 13 ani ce marime ar trebui sa aiba penisul. Al meu e de 7 cm cand e sculat. Dar cand nu e sculat e mic rau. Si mai piele acolo in varf.la altii nu e...cine ma poate ajuta.

23 răspunsuri:
| EuTuSiRestuLumii a răspuns:

laughingomg

| teroristu_7134 a răspuns:

E nasol. la 13 ani eu aveam deja 14 cm fleasca

| Adyr0 a răspuns:

E naspa de tine. Daca nu o ai de cel putin 20cm n-o sa poti sa iei capacitatea, sa intrii intr-un liceu, sa iei bacul, sa intrii intr-o facultate, sa iei diploma de licenta, sa te angajezi, sa ai o familie, sa ai prieteni samd. Vezi-ti linistit de copilarie ca ai toata viata inainte, vezi sa nu faci greseli care sa-ti afecteze viitorul mai tarziu.

| gabrielgypps a răspuns:

Cam 10 cm. sau mai mult. aveam colegi de clasa cand aveam 14 cu niste bucati de 17 cm.
acum depinde si de inaltimea ta. daca si tu esti inca mic, si nu ai avut explozia de crestere, se poate ca inca sa fii la stadiul de crestere 10/11 ani. se mai poate ca de felul tau sa nu fii foarte dotat si atunci sa ai cand vei mai creste un maxim de 12/15 cm.

| elena a răspuns:

Mai asteapta, inca nu s-a maturizat, asa cum, de altfel, nici tu, abia atunci treci la masuratoare.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

După ce înveţi să te exprimi, te "ajutăm". Ce preocupări la varsta ta! Sunt curioasă dacă ţi l-ai măsurat cu rigla de la matematică; ar fi totuşi şi ceva legat de şcoală...

pa, pa.

| alexgogo a răspuns:

Nu e bine. toti cei de pe TPU o aveau de cel putin 15-16 la varsta ta...

| Flav a răspuns:

Caaaaat? Oh, my god, mi-ai facut ziua. Sunt fericit!

| catalin_5163 a răspuns:

Are 16 ani1

| GyeBaek a răspuns:

Eu la 13 ani il avem la 13 cm, poate nu ai masurat bine.

| dnxbv a răspuns:

"la altii nu e..."?!
mai esti si gay?!

| alina_8489 a răspuns:

Frate! voi va aratati putzele intre voi baietii? scarbos! vad ca ai acces la internet. s-a inventat google.informeaza-te!

| TeoPT a răspuns:

Omule, nu conteaza acum marimea. Sa fie si de 20, si de 5, la 13 ani nu conteaza! La 18 ani sa incepi sa iti faci probleme in legatura cu marimea. Pana atunci se face de cel putin 16-17, daca acum o ai de 7. De ce te ingrijojeaza asta acum, la 13 ani? Si chestia cu pielea din varf e perfect normala, ai doar 13 ani, OMG, alte preocupari n-ai? straight face

| andreea_1432 a răspuns:

laughing)
doamnelaughing
copile vezi-ti de scoalalaughing
nu iti mai face griji in privinta...laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| fior a răspuns:

Eu la 13 ani jucam fotbal in spatele blocului si eram un pusti ce-si stergea mucii cu maneca la hanoraclaughingsi pe tine la 13 ani te intereseaza cat are zidarul taulaughingo teorema a lui Pitagora nu te-ar interesa... dar prostiile astea...
Mai lasa sa treaca timpul, intre timp vezi-ti de copilarie... ceea ce din pacate acum inseamna doar stat pe NET!
Nu vrem sa parem rai, e doar purul adevar!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah dek mare si bleaga mai bine mik si jukausehappy tine minte

| iuliana1221 a răspuns:

Giuli OMG nu este un cuvant ci initialele a trei cuvinte...si razvy.esti sigur ca ai penis si nu vagin? laughing

| theoneandonly a răspuns:

La 13 ani nu ar trebui sa te intereseze chestia asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omule nu iti face griji acum esti inca un copil dardaca in vitor 18-19 ani nu se prea schimba nimic atunci sa te ingrijorezi pana atunci mai e mult si sunt lucruri mult mai interesante decat astea
P. S mult norc

| Vanatorudinpadure a răspuns:

Gay care are vagin in loc de penis laughing invata prietene sa scrii! mai du-te si tu la scoala!

| Vanatorudinpadure a răspuns:

Prietene tu ori esti gay ori esti prost! du-te fratele meu la scoala si lasa dracu chestiile astea la 13 ani! Apropo invata sa scrii!

| razvanandrei484 a răspuns:

Cate kg ai eu cred ca burta îţî acoperă penisul sau daca ești slab chiar ai o problema