| Andrei5001737 a întrebat:

La 17 cm se poate numi un penis mare? laughing

17 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă atât are până la pământ, când stai în picioare, atunci da, e chiar foarte mare!

| doctorandus a răspuns:

Da, pentru romani este un penis cam mare.

| Andrei5001737 explică (pentru doctorandus):

Mă gândesc ca și pentru majoritatea femeilor Românce la fel, nu?

| Emilian65 a răspuns:

Nu. Este perfect. Bucura-te sa ai un asemenea penis!

| Andrei5001737 explică (pentru Emilian65):

Mersi, la ce te referi? "nu"

| Madaxo97 a răspuns:

Depinde, pentru unele femei poate fi prea mare, pentru altele e perfect. Eu la 17 aș spune că e puțin mare.

| Andrei5001737 explică (pentru Madaxo97):

Am înțeles

| Andrei5001737 explică (pentru Madaxo97):

Mare ca mare, dar intra tot? laughing no hate

| Madaxo97 a răspuns (pentru Andrei5001737):

Depinde, la unele femei intra, la altele nu, așa cum penisul poate varia în dimensiune la bărbați, si la femei vaginul poate fi mai scurt sau mai adânc. Verifică singur la partenera ta dacă intra sau nu, eu nu am de unde să știu laughing

| Andrei5001737 explică (pentru Madaxo97):

Am înțeles, deci intră de ex 20 dar ea se simte cel mai bine cu 17 de la 17 în sus e durere …. Se poate obișnui cu 20?, de ce nu e ca la noi, noi dacă nu băgăm tot nu e plăcerea maximă …

| Miruna333 a răspuns:

E ok, merge, conteaza si grosimea, dar mai ales sa stii sa il folosesti

| Andrei5001737 explică (pentru Miruna333):

Aia e chestia ca cu lungimea o rezolv ca nu introduc tot … dar la grosime nu mai am ce i face … m-am săturat să aud … ma doare…. Crede-mă ca preludiu, pozițiile sunt perfecte …. Termin cam orice femeie în 5 minute dacă vreau … dar deja nu mai introduc tot, o satisfac mai mult pe ea

| Miruna333 a răspuns (pentru Andrei5001737):

Pai atunci e bine, da-i inainte

| DragosDeLaDabuleni a răspuns:

Salut! NU! chiar mi-ar fi rusine sa cred asta! Mare e de la 30!

| YesS1r a răspuns:

Depinde de la femeie la femeie bro

| Andrei5001737 explică (pentru YesS1r):

Pe toate șapte le-a durut laughing anul acesta mă refer, preludiu totul ok, lubrifiant, relaxare dar tot a fost la 5 din ele 70% plăcere 30% durere … la una să nu mai zic ca am intrat tot și a început să plângă laughing
Este posibil sa îmi simtă pensul mic vreo femei, gen sa nu îi ajungă 17?

| iliiiinca a răspuns (pentru Andrei5001737):

Wc public