| anonim_4396 a întrebat:

La 18ani este ceva rău dacă nu am întreținut niciodată relații sexuale cu o fată?

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu este nimic rău dacă nu ai avut relații sexuale cu o fata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Nu. este absolut normal.

| Giulia911 a răspuns:

Da, e groaznic

| RoxanaIoana108 a răspuns:

Nu! Trebuie să faci acest lucru când simți tu ca esti pregatit, cu o persoana importanta tie, sa aveti tensiunea aceea sexuala. Deoarece primul act sexual mereu ti l vei aminti.

| andreeaeml1200 a răspuns:

Nu. Stai linistit ca sunt si barbati in toata firea

| anonim_4396 explică (pentru andreeaeml1200):

Ok

| RogerRon a răspuns:

Mai ai timp sa incerci 2-3 ani, pe la 21 de ani vei deveni disperat/vei intra in depresie daca nu vei reusi sa faci sex cu o fata, mai ales daca te masturbezi des(de cateva ori pe saptamana sau mai mult) si iti doresti mult asta.
Daca faci depresie probabil va trebui sa iei si pastile.
Dar cred ca mai ai vreo 2 ani pana acolo, vezi si tu cum te simti.
Daca nu iti doresti asa mult, nu cred ca e o problema.