| ralucka a întrebat:

La anul implinesc 16 ani unde as putea sa ma angajez in vacanta in iulie fac 16 ani unde ma pot angaja? Multe rapunsuri si dau funda celui mai complet si corecct.

Răspuns Câştigător
| anee_8377 a răspuns:

Pai de poti angaja daca iti place sa gatesti fate bucatareasa la un restaurant daca nu la mec ca acolo ai aparate din astea specializate care fac mancarea ori vanzatoare daca sti bine mate la o firma de contabilitate sper sati fiu de folos funda?

1 răspuns:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Mai e pana la anul tongue Poate gasesti unu cu bani si nu mai trebuie sa muncesti tongue Fi desteapta tongue