| anonim_4396 a întrebat:

La baieti prima dragoste se uita usor sau nu?

7 răspunsuri:
| MariusDeejay a răspuns:

Nu se uita is genu de baiat ce nu uita repede

| RegalusDekaron a răspuns:

Mie mi-a luat 2 anilaughing

| MrAlex a răspuns:

Depinde de baiat si depinde cat de indragostit a fost de fata aiawinking

| BlackOldSun a răspuns:

Se spunde ca prima iubire nu se uita niciodata! am 10 luni de cand m-am despartit de prima mea prietena (am fost cu mai multe intre timp...)dar sincer nu a fost o zi sa nu ma mai gandesc la ea big grin intr-adevar am si iubit-o dar asta e o experienta frumoasa care m-a invatat sa stiu ce vreau in drumul meu in viata, si voi pretui mult asta.winking

| antonio30 a răspuns:

Greu!

| RemusAndrei a răspuns:

Ce ti-a mai facut Derp de data astalaughing

| WakeVkD a răspuns:

Poi Daca Baiatul a fost super indragostit de fata Si a fost intr-o relatie (ceea ce baiatul isi dorea foarte mult )Normal ca nu se uita asa de usor...winking