| Myself_5723 a întrebat:

La care categorii(e) se gasesc cele mai interesante intrebari? FUNDITA!

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

La categoria Ştiinţă şi Filozofie.

| Dash a răspuns:

-Adolescenti
-Conversatii
-Dragoste si sex
-Stiinta si filozofie

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin "interesant".du-te pur si simplu la ce categorie crezi tu ca ar fi interesanta.dar oricum unii nu posteaza intrebarile la categoria potrivita.cea mai "vizualizata" categorie este "Dragoste & Sex".Iar majoritatea pun intrebari acolo sau la "Adolescenti".

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.
Beauty & Fashion:X
Fundiita?

| DracusorImpielitat a răspuns:

Cele mai interesante se gasesc la dragoste si a face laba. mereu dai peste cate o intrebare ciudata.

| daniellla a răspuns:

La adolescenti, parerea measmug

| orientalmed a răspuns:

Esti deja pe categoria cea mai buna si mai interesanta.big grin dragoste si...

| Joker_7461 a răspuns:

Momentan cred ca la nici o categorielaughing.