| Gigi20001 a întrebat:

La cât timp vine perioada fertilă dacă am luata pastila de a doua zi

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu esti jiji becalii? Osteanule treci la oilaughing sa faci brînza

| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca ti-am mai spus: nimeni d epe pamant nu stie asta, fiindca pastila de a doua zi, care-i o "bomba hormonala" modifica tot sistemul hormonal, ciclu si ovulatie pe o perioada de aproape 1 an de zile.

Folositi prezervativul la sex, ca o alta pastila de a doua zi nu mai poate lua fata, in viata ei, din cauza ca poate declansa tunori si cancere.

| Madaxo97 a răspuns:

Nu se știe, luna respectivă când a luat pastila cel puțin, ovulația e compromisă, probabil luna viitoare va avea loc următoarea ovulație.

| simplaexsistenta a răspuns:

Nu se stie, ca ti se da peste cap perioada