| danutzyscorpyon a întrebat:

La cate partide de sex poate rezista o femeie dar un barbat?

29 răspunsuri:
| lili_1880 a răspuns:

Sa reziste pana ce? pana moare? rolling on the floor)))))))

| naya a răspuns:

Aaaah...scorpionii astia. sa innebunesc si nu altceva...

| asya a răspuns:

Depinde de cat de nimfomani sunttongue...

| psiholoaga a răspuns:

Vrei sa ii testezi?tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia nu are limitarolling on the floor

| daniela_7403 a răspuns:

Femeia rezita mult dar depinde si de barbat, si kit dureaza partida, poate sa dureze si 7 partide,, dar barbatul mai putin, prietenul meu a rezistat la 5 partide, dar scurte de tot

| lia a răspuns:

Fara numaaaaaaaar! laughing

| Criiss16 a răspuns:

Conteaza?

Pff.de unde vrei sa stim noi?

:-J.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Razi, tu, razi, Criticule, dar asa e.

| wannabe a răspuns:

Femeia pana lesina laughing
barbatul injur de 8 laughing cred confused

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Partide sau ore? eu raspund ca femeie bineinteles, ore? pai pana la 4 dimineata de la 11 seara? cu pauze desigur de 10 minute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Furni, stiutongue

| abis a răspuns:

Se spune ca pe o femeie poate lejer sa satisfaca zece barbati... Insa un barbat nici macar nu poate spera sa satisfaca zece femei...

lolita
| lolita a răspuns:

Partide? mai bine zis la cate orgasme rezista, ca de partide multi rezistam cateva ore bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cat sa fie partida? de sfert? cat un set? sau o repriza? te hotarasti si dupa aia ma anunti sa facem un calcul rapid!

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Asta da intrebare de virgin big grin
Nu stiu, eu dupa 5-6 ore ma cam plictisesc dar mai stau daca e sa punem un film, o cafea, o tigara, mai vb la tel cu prietenii, mai halesti ceva ca ti se face foame, mai o bere...deci daca am tot ce trebuie rezist la o partida de 16 ore ca trebuie sa imi fac somnul de 8 ore pe ziwinking
dar acu...mai bine probeaza decat sa intrebihee hee

| yuli10 a răspuns:

Consecutiv? depinde de durata unei partide si de intensitate happy

| lostcontrol12 a răspuns:

Mey. din ce stiu eu. femeia poate s-o faca de cate ori vrea ea.insa barbatii...de cate ori sa poata saracii? nu cred ca mai mult de 3-4 ori pe noapte/zi.

| Tzuka a răspuns:

Femeia nu are limita...nu se satura niciodata, poate se plictiseste daca nu i dai bine...barbatu la mai mult de 6 7...nu cred

| frumusica80 a răspuns:

Poi depinde de barbat cat pote sa reziste.

| bluerapper a răspuns:

Depinde de corpul fiecaruia.

| kayan a răspuns:

Eu rezist chiar si 48 de ore non stop, partide de jumate de ora cel putin... deci in cel mai rau caz 96 de partide. si in tot timpul asta, schimb vreo 12 femei, adica una la 4 ore... mai mult nu rezista.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Femeia, la mai multe, pana mai simte placere, iar barbatul pana mai are energie, placere si interes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O femeie cit traeste, iar un barbat cit il tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de cat de mult ramane trezita la baiat si cat de umeda e fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kayan ce imaginatie bogata ai! sau sa fie spirit de gluma?thinking femeia rezista clar mai mult decat barbatul insa dupa 2-3partide de cate 20-30 min nu mai e pic de placere; fata nu mai are orgasm si apare automat durerea, ar barbatul nu duce mai mult de 2-3 partide de cate 30 min.gandeste-te ca in tot timpu asta executi vreo 6-7 pozitii.eu am incercat cu prietenul meu, am reusit 3 partide cu cate 6 pozitii aprox iar durata cat cea estimata mai sus. el a slabit 2 kg iar eu unul! barbatul intotdeauna este mai activ decat femeia. ea doar se bucura de placere!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un barbat max 3 ore

| dutzusteel a răspuns:

Eu unu am dat 15 numere de la 1, 2 ziua pana la 5, 6 dimineata cu pauze de mancare tigare vitamine si mult vin rosu :d

| Heylin a răspuns:

Barbatul maxim 5 pe zi. femeia fara numar.